O firmie

Jesteśmy już z Państwem od 2006 roku, do 2015 roku pod nazwą Fashion Jewellery, dziś jako marka DIAMANTI.  Od początku istnienia firmy mamy zaszczyt towarzyszyć naszym klientom w najważniejszych momentach ich życia. Projektowanie oraz wycena biżuterii i kamieni szlachetnych to tylko niektóre z naszych specjalności. Jesteśmy wiodącym producentem szerokiej i wciąż poszerzającej się gamy produktów. W naszej ofercie odnajdą Państwo wysokiej jakości ekskluzywne wyroby jubilerskie. Jesteśmy pewni, że kamienie szlachetne oprawione w naturalny surowiec taki jak złoto, czy platyna zamieniają najprostszy strój w oryginalną kreację, dlatego chcąc sprostać Państwa wymaganiom i spełniać Państwa marzenia, realizujemy również projekty indywidualne. Zajmujemy się także renowacją biżuterii antycznej, jej wyceną oraz sprzedażą biżuterii powierzonej przez klientów.

DIAMANTI to nie tylko pracownia złotnicza, ale przede wszystkim pracownia gemmologiczna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie gemmologii doskonale znamy rynek kamieni szlachetnych, co za tym idzie oferujemy Państwu najbardziej wyszukane, naturalne, a za razem wartościowe minerały.

Gwarancją jakości naszych wyrobów jest certyfikat autentyczności, wypisany przez rzeczoznawcę, dołączony do każdego wyrobu z kamieniami szlachetnymi.

Na czele firmy stoi Maciej Ożdżeński, jest On jej założycielem oraz właścicielem. W branży jubilersko-gemmologicznej specjalizuje się od 1999 roku. Posiada uprawnienia Rzeczoznawcy Diamentów oraz Eksperta w zakresie wyceny biżuterii. Swojej wielkiej pasji, jaką jest gemmologia poświęca całe życie, realizując się w niej również zawodowo. Nie poprzestaje na dotychczasowych osiągnięciach. Jego priorytetem jest poszerzanie swojej wiedzy i doskonalenie się w zakresie gemmologii, a co za tym idzie podwyższanie jakości wyrobów i usług swojej marki. Współpraca z Uniwersytetem Śląskim w Sosnowcu oraz instytutami naukowymi w Antwerpii oraz Idar Oberstein pomaga mu podnosić swoje kwalifikacje.

Siedziba firmy, pracownia gemmologiczna oraz pracownia złotnicza znajdują się w Chorzowie, natomiast Salon Jubilerski mieści się w Krakowie.

Markę DIAMANTI tworzy doświadczony, prężnie rozwijający się zespół specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszej strony, salonu jubilerskiego, sklepu internetowego oraz korzystania z naszych usług.

Profesjonalizm, w postaci wysokich kwalifikacji i doświadczania w połączeniu z najcenniejszymi i najpiękniejszych kamieniami szlachetnymi w najlepszych cenach gwarantuje marka DIAMANTI. 

Dlaczego warto nam zaufać?