Zaręczyny

Koszty i formy dostawy


DARMOWE WSZYSTKIE FORMY WYSYŁKI – POZNAJ WYGODĘ ZAKUPÓW Z DIAMANTI


Bez względu na to, którą formę wysyłki i płatności wybierzesz, przesyłkę otrzymasz za DARMO!
Standardowo wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Możesz jednak wybrać wysyłkę za pośrednictwem Paczkomatów InPost oraz odbiór w punkcie odbioru w Chorzowie.
Wszystkie paczki wysyłamy niezwłocznie po zakończeniu procesu produkcji. Czas realizacji zamówienia jest określony dla każdego produktu. Przypominamy, że zamawiane w sklepie wyroby są produkowane uwzględniając indywidualne parametry każdego klienta. Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu realizacji zamówienia - na co wpływ mogą mieć różne czynniki np. sezonowość, dostępność odlewów, wydłużony czas oczekiwania w Urzędzie Probierczym. W razie konieczności zmiany terminu realizacji zamówienia, poinformujemy Cię o tym tak szybko, jak to możliwe. Jeśli zależy Ci na czasie, poinformuj nas o tym przed złożeniem zamówienia, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby maksymalnie skrócić dla Ciebie czas oczekiwania na realizację zamówienia. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza!


Pliki cookie / ustawienia prywatności

Prosimy o zgodę na wykorzystanie plików cookie na naszej stronie w pełnym lub określonym przez Ciebie zakresie. Korzystamy z: Hubspot Chat (czat na stronie), Google Analytics (statystyki), Google Ads, Pixel Meta (marketing). Szczegółowe informacje oraz możliwość zmiany zgód znajdziesz w polityce prywatności

Zgadzam się Dostosowuję wybór

Zaznacz, w jakim zakresie udzielasz zgody


Zgoda na wybrane Odmowa