Promocje
Zaręczyny

DIAMANTI to prężnie rozwijająca się marka, zajmująca się stacjonarną oraz internetową sprzedażą biżuterii z brylantami oraz kolorowymi kamieniami szlachetnymi własnej produkcji.

Poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko ZŁOTNIKA, w pracowni złotniczej w Chorzowie.

Opis stanowiska pracy

· obróbka złotych odlewów,
· oprawa kamieni – różne metody i oprawy,
· lutowanie, zakuwanie, zmniejszanie i powiększanie biżuterii (tzw. „naprawki”),
· ponadto umiejętność w co najmniej jednej z poniżej wymienionych dziedzin:
▫ wykonywanie biżuterii w 100% techniką ręczną,
▫ renowacja starej biżuterii,
▫ projektowanie biżuterii w 3D,
▫ oprawa kamieni pod mikroskopem.

Wymagania

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
· wysokie zdolności manualne,
· wykształcenie – minimum średnie,
· chęć dokształcania się i rozwoju zawodowego,
· umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

· możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
· stałe zatrudnienie, pełny etat (umowa o pracę),
· pracę w miłej atmosferze,
· uczciwy system wynagrodzeń.

Wynagrodzenie

w zależności od umiejętności i szybkości pracy 4000–6000 zł/miesięcznie.

Zgadzam się Dostosowuję wybór

Zaznacz, w jakim zakresie udzielasz zgody

Zgoda na wybrane Odmowa